Pogaduszki na różne tematy

O marzeniach, hobby, życiu, pracy i codzienności
Teraz jest Pn cze 24, 2024 13:09

Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn lis 24, 2014 17:18 
Offline
Ekspert - forumowa szyszka

Dołączył(a): Pt maja 24, 2013 15:00
Posty: 1269
Chcemy zrobić takie weselisko na grubo, więc nie oszczędzamy na żadnych atrakcjach itd.
Zamierzam zamówić takie fontanny jak tu: http://czekoladeria.com.pl/ - zarówno te czekoladowe, jak i alkoholowe.
Myślałam też o beczce na alkohol.
Zastanawiam się jednak czy konieczne jest wynajęcie kogoś do obsługi tych atrakcji, czy nie jest to potrzebne?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 24, 2014 17:18 


Góra
  
 
PostNapisane: Pn lis 26, 2018 16:48 
Offline
Stały bywalec

Dołączył(a): Śr lut 28, 2018 19:01
Posty: 115
Pytanie do pary młodej- czy wszyscy byliście na kursie tańca? Czy ktoś z Was ćwiczył z https://www.szkoladancefloor.pl/o-nas/t ... rzeczonych ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz gru 06, 2018 15:10 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Pt cze 16, 2017 18:03
Posty: 96
Nie, nie byliśmy jeszcze ale planujemy, poza tym zastanawiamy się nad atrakcjami i dekoracją sali. Nieraz wcale nie trzeba za dużo dekoracji bo samo wnętrze jest wystarczająco ładne, zerknij sobie na wystrój Albizji w Lemanach, to dla mnie idealna sala, a robią tam też w tym roku Andrzejki i Sylwestra!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Cz gru 27, 2018 11:34 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): N lut 25, 2018 19:13
Posty: 64
Różnego rodzaju atrakcje weselne jak fotobudka czy pokaz tańca na pewno potrafią ożywić każde wesele i sprawią, że goście będą mieli co robić i nikt nie będzie siedziałw kącie znudzony. Dobre sale weselne oprócz smacznego jedzenia zapewniają właśnie dodatkową rozrywkę. To na pewno sporo ułatwia, bo można za jednym zamachem przy rezerwacji sali opgarnąć te dodatkowe rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr sty 22, 2020 09:08 
Offline
Bywalec

Dołączył(a): Cz lis 30, 2017 18:34
Posty: 93
Według mnie najpierw należy skupić się na kluczowych kwestiach jak stroje. Sam zostawiłem to na koniec, na szczęście udało się skontaktować z Hegg i zamówić garnitur szyty na miarę, ale to dosłownie w ostatnich chwili. Gdybym jeszcze trochę zwlekał to nie wiem, w czym bym poszedł do ołtarza :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pt lut 14, 2020 07:02 
Offline
Stały bywalec - PLUS

Dołączył(a): N mar 25, 2018 14:20
Posty: 175
Atrakcje nie są najważniejsze, ważne żeby goście się dobrze bawili i nie wyszli głodni :) więc dobra sala to klucz do sukcesu. My organizowaliśmy swoje wesele w https://weselagrzybowo.pl/ bez zadnych dodatkowych atrakcji i wszyscy zadowoleni wyszli


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 14, 2020 07:02 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL